top of page

Umění do interiéru patří!

Koupili jste právě nové firemní prostory nebo nový dům či byt? Máte před sebou prázdnou plochu, kterou chcete proměnit ve svůj vlastní ráj? Kde začít? Jaký styl zvolit? A jak do toho zapojit umění? Ukážeme Vám jak na to a jak umění může oživit Váš interiér a dodat mu jedinečný charakter.


Interiérový design je umění i věda spojená s vytvářením estetických a funkčních prostorů. Ať už jde o kancelář, obývací pokoj nebo kuchyň, každý prostor má svůj účel a osobnost. Umění hraje v tomto procesu klíčovou roli, protože pomáhá vyjádřit jedinečnost a vkus majitele prostoru.

Představte si svůj prostor jako divadelní scénu. Nábytek, osvětlení a barvy stěn tvoří kulisy, zatímco umělecká díla jsou herci, kteří dodávají příběh a emoce. Bez nich by scéna zůstala prázdná a bez života.

My jsme si pro oživení námi navrhovaných prostor zvolily díla akademické malířky a sochařky Kláry Klose. Klára je kubistická umělkyně, která mimo jiné vytváří i designové prvky do interiéru a exteriéru, které mají její jedinečný rukopis a hodí se do všech prostorů jakéhokoliv stylu. Univerzálnost jejího umění nás natolik ohromila, že jsme si její práci hned zamilovaly.

Jednoznačně za nás vyhrál designový posed Stony. Umělé kameny, které slouží jako posezení všech možných tvarů, velikostí i barev. Tyto Stony jsou skvělým prvkem i do veřejných prostorů, jako jsou třeba kavárny, prostory v nákupních centrech a různá odpočinková stanoviště ať už vevnitř nebo venku.

Umění do interiéru zkrátka patří jako sůl do jídla. Bez něj může být prostor fádní a nezajímavý. Ať už jste milovník moderního designu, klasických maleb nebo originálních fotografií, nebojte se zařadit umění do svého interiéru. Vytvořte si prostor, který Vás bude každý den těšit a inspirovat a pokud si nevíte rady, my Vám rády pomůžeme se správným výběrem.


Comments


bottom of page